Nieodwzajemniona miłość

złamane serce
ugrzęzło w rozterce
łzy w oczach... żal
gorzkie jak piołun
słowa wysłane
SMS-em co ranią

to nic nie szkodzi
choć trochę boli
wiem że nie warto
brnąć w coś co za lat parę
rozsypie się w mak

przystojny był
i nic więcej
panny w kolejce
czekały na niego


iśka

Średnia ocena: - Kategoria: Miłosne Data dodania 2025-10-24 11:07
Komentarz autora:
Napisz wiadomość Dodaj do listy znajomych Strona glówna < iśka > < wiersze >
iśka | 2025-10-24 13:57 |
dziękuję Graszko za korektę i za poświęcony czas- posyłam serdeczne uściski*
jagraszka | 2025-10-24 12:48 |
Isiu. Sprawdziłam w Internecie. Poprawna forma to SMS pisane wielką literą lub w odmianie "wysłane SMS-em". Możesz to poprawić.:)
Brak komentarzy
Aby dodać komentarz zaloguj się
E-mail Hasło Zarejestruj się