Blask

Czuję się samotna,
tak bardzo samotna,
jak oddalona gwiazda na niebie,
odtrącona od swojego gwiazdozbioru.

Jak wilk, odrzucony przez watahę,
jak księżyc - niedoceniany.

Czy kiedyś poznam swoją iskierkę,
która podniesie mnie na duchu,
użyczy mi swej empatii,
i będzie patrzeć mymi oczami
na blask księżyca,
na taflę wody w stawie…

Powiedz mi, że tak będzie,
aby przynieść memu sercu ulgę.


Noxen

Średnia ocena: - Kategoria: Inne Data dodania 2025-11-11 17:29
Komentarz autora: Wiersz o wyobcowaniu i o poszukiwaniu iskierki, która przyniesie poczucie zrozumienia i bliskości.
Napisz wiadomość Dodaj do listy znajomych Strona glówna < Noxen > < wiersze >
CONTE | 2025-11-26 00:43 |
Pragnienia są częścią nas lecz musimy być pewni czy nie są tylko zachcianką na kilka dni. Wiersz bardzo dobry, prosto z duszy
Brak komentarzy
Aby dodać komentarz zaloguj się
E-mail Hasło Zarejestruj się