| mimbla19 | 2020-10-16 09:09 | |
| Dzięki, pozdrawiam |
|
| jagraszka | 2020-10-15 17:11 | |
| Bardzo mi się podoba wiersz.Twoje przemyślenia na temat epidemi są intrygujace i prawdziwe. :) |
|
| mimbla19 | 2020-10-06 13:33 | |
| To tylko rodzaj strategii, zresztą często stosowanej nie tylko przy okazji epidemii, po prostu opis. Niektóre smoki rzeczywiście wymagają innego podejścia, dzięki za ciekawy komentarz |
|
| Henryk_Konstanty | 2020-10-06 03:20 | |
| W maseczce łatwiej. Nie jest to rycerska postawa, ale najważniejsze to przetrwanie. Smoki zabija się milczeniem i to z odsłoniętą przyłbicą. Nic to, ktoś inny to zrobi. |
|
Brak komentarzy
|